skip to Main Content
Zde je Pojištěná půjčka

Půjčky bez příjmu ihned

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet představuje řešení pro každého, kdo rychle potřebuje finanční prostředky. Dá se využít třeba jako půjčka před výplatou nebo jako rychlá půjčka na cokoliv, co si potřebujete koupit. Výše půjčky je velmi variabilní – v jednotkách, desítkách i ve stovkách tisíc korun.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Půjčka bez doložení příjmu ihned
Pokud už žádáte o půjčku, můžete vybírat z několika způsobů výplaty finančních prostředků. Nejrychlejší možností je bankovní převod, kdy vám finanční společnost či banka pošle peníze na váš účet. Pokud žádáte o peníze u banky, musíte mít většinou u ní zřízený i běžný účet. Někdy je u této půjčky požadován registrační poplatek ve výši 1 Kč, který ověří, že jste skutečně majitelem bankovního účtu. Převod pak může být uskutečněn standardně (což trvá maximálně dva pracovní dny), v rámci jedné banky nebo expresně, kdy peníze získáte okamžitě.

Další možností je výplata finančních prostředků v hotovosti na ruku, když společnost disponuje vlastní pobočkou nebo využívá obchodní zástupce. Peníze si také můžete nechat zaslat na svou adresu složenkou. Ne všechny společnosti ale tento způsob umožňují.

Výhody půjčky bez příjmu

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet je opravdu rychle vyřízená. Po svém zaměstnavateli nemusíte požadovat žádné potvrzení vašich příjmů, což je mnohem diskrétnější a také rychlejší než u běžné půjčky s doložením příjmu. Jestliže podnikáte, ušetříte si cestu na finanční úřad pro daňové přiznání. Rovněž nebudete potřebovat potvrzení o bezdlužnosti, které vystavuje okresní správa sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovna.

I když nedokládáte své měsíční příjmy, neznamená to, že můžete být zcela bez příjmu. Při žádosti o půjčku je často vyžadován kontakt na vašeho zaměstnavatele či přibližná výše vašich příjmů. Jestliže žádáte o půjčku bez doložení příjmu u banky, je potřeba většinou doložit obraty na účtech, které potvrdí, že na splacení půjčky opravdu budete mít dostatek peněz.

Jak si sjednat půjčku bez dokládaní příjmu

Tisícikoruny Tuto půjčku si často můžete sjednat online. Nemusíte tedy nikam osobně chodit, abyste ji vyřídili. Žádost podáte už za 5 minut a za dalších 10 minut můžete mít peníze na svém účtě. To znamená, že vám podání žádosti zabere maximálně 15 minut, což je mnohem méně času, než když byste vše museli řešit na osobní schůzce. V online žádosti většinou zadáváte jen své osobní údaje, dále kontakt, číslo účtu a mobilní spojení. To je často všechno, co po vás bude poskytovatel požadovat. Při schvalování půjčky bez doložení příjmu se často nenahlíží ani do registrů dlužníků.

Půjčit si můžete v libovolné výši

Půjčky bez příjmu ihned jsou poskytovány na různé finanční částky. Jednoznačně nejrychleji jsou vyřízené mikropůjčky do výše cca 10 000 Kč. Pro nové zájemce je často připravena částka jen do 5 000 Kč, ke které není potřeba podpis smlouvy. Dále si můžete sjednat klasický úvěr nebo hypotéku. Zde se ale připravte na o něco vyšší úrokové sazby. Pro mnoho lidí, kteří mají nižší příjem nebo nemají v zaměstnání smlouvu na dobu neurčitou, je taková půjčka často jediným možným řešením.