skip to Main Content

Půjčky bez registru a Solusu a zástavy

Věděli jste, že půjčku můžete pohodlně získat i bez prověřování záznamů v registrech dlužníků? Stačí jen požádat u finanční společnost, která do registrů nenahlíží a vše vyřídíte rychle a bez problémů. Přečtěte si více informací o půjčkách bez registru a Solusu, které jsou velmi oblíbené mezi žadateli každého věku. Tyto půjčky získáte pohodlně a žádost o ně můžete podávat klidně i opakovaně.

Získání půjčky bez registru

Jak požádat o půjčku bez registru

O půjčky bez registru a Solusu se nejčastěji žádá online nebo přes SMS. Finanční společnosti dnes nabízejí moderní způsoby žádosti o půjčku. Osobně se už tedy nemusíte nikam dostavit. Například částku přibližně do 5 000 Kč získáte snadno a rychle i bez smlouvy o půjčce, tedy jen s předložením občanského průkazu. Při žádosti z domu stačí uvést jeho číslo. Půjčka bez registru zaujme každého člověka, který má záznam a problém uspět se svou žádostí u banky.

Půjčky bez Solusu

Solus je jedním z registrů dlužníků. Konkrétně se jedná o zájmové sdružení právnických osob, které schraňuje informace o občanech i o firmách a podnikatelích. Vy sami si můžete požádat o výpis z toho registru, čímž snadno zjistíte, zda v něm máte nějaký záznam. Pokud záznam budete mít, nemusíte si dělat starosti. Stačí jen požádat o rychlou půjčku ihned u společnosti, která do Solusu nenahlíží. Takových poskytovatelů je mnoho a vy u nich s největší pravděpodobností uspějete.

Náš TIP: Máte problém získat bankovní půjčku? Vyzkoušejte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí každému.

Jak urychlit žádost o půjčku

Žádosti o půjčky, při kterých se neřeší záznamy v registrech dlužníků, vynikají svou rychlostí. Mimo jiné žádost urychlíte i tím, že si vyberete půjčku, ke které nemusíte dokládat svůj měsíční příjem. Tyto nebankovní půjčky od vás však budou vyžadovat velké množství zodpovědnosti, protože je jen na vás, abyste posoudili svou finanční situaci a schopnost hradit včas závazky. Vždy si tedy půjčujte zodpovědně, abyste se vyhnuli velkým finančním problémům.